AAA

„Ekipa Chrumasa” - serial 2017

O projekcie

Serial „Ekipa Chrumasa” jest głównym elementem kampanii promującej program „Owoce i warzywa w szkole”. W zabawny sposób pokazuje obecność programu w życiu szkoły i zachęca dzieci oraz ich rodziców do zdrowego odżywiania. Serial składa się z pięciu kilkuminutowych odcinków, opowiadających m.in. o roli rodziców w programie, pochodzeniu owoców i warzyw, obecności programu w szkole oraz wpływie wczesnej edukacji na przyszłe wybory dzieci w zakresie żywienia.

 

Co kręci dzieci

Najprostszym sposobem dotarcia do dzieci jest opowiedzenie im ciekawej historii. Warzywa i owoce nie muszą być nudne. Zwłaszcza, jeśli mogą się zamienić w zgniłki-zombie. Treści edukacyjne ubrane są w lekką formę, wykorzystującą starą zasadę, aby uczyć, bawiąc. Najmłodsi widzowie bez trudu odnoszą treści do własnego szkolnego życia i razem z głównymi bohaterami wychodzą obronną ręką z największych tarapatów, podśpiewując morał historii, słowami wpadającej w ucho melodii wykonywanej przez Stracha na Wróble.

Co z dorosłymi

Dorośli są ważnymi odbiorcami serialu. Każdy odcinek może być punktem wyjścia do rozmowy na temat zdrowej diety i zachowań głównych bohaterów. Dla rodziców oglądanie animacji będzie miłym obowiązkiem. Żartobliwe dialogi, ukryte cytaty, doskonała gra aktorów dubbingujących i lekka forma sprawią, że niejeden dorosły z przyjemnością będzie oglądać kolejne przygody wesołej ekipy.

Odcinki:

Ekipa Chrumasa odc.5

Ekipa Chrumasa odc.4

Ekipa Chrumasa odc.3

Ekipa Chrumasa odc.2

Ekipa Chrumasa odc.1

Ekipa Chrumasa - teaser

 


Słuchowiska:

Słuchowisko 1 "Zombie atakują"

Słuchowisko 2 "Podaj... gruszkę!"

 

Słuchowisko 3 "Podróż w czasie"

 


Piosenka:

 

Piosenka serialowa

 

Ustaw refren jako dzwonek Twojej komórki kliknij prawym przyciskiem myszki TUTAJ >  wybierz "Zapisz element docelowy jako..."  >  skopiuj pobrany plik na telefon  >  ustaw jako dzwonek

Cała piosenka w formacie mp3 do sciągnięcia TUTAJ > kliknij prawym przyciskiem myszki > wybierz "Zapisz element docelowy jako..."

 


Inne:

"Ekipa Chrumasa" - relacja z premiery 29.06.2017 Kino Muranów w Warszawie

 

 "Ekipa Chrumasa" na Targu Śniadaniowym 16.07.2017

 

 

 

 

powrót